Tétris + Team

Tétris + Team



Tétris, pionier op het gebied van Turnkey Design & Build concepten, ziet de continue veranderingen in de vastgoedmarkt als een uitdaging. We houden de wereldwijde trends in de gaten en wellicht het belangrijkste, we luisteren naar onze klanten. Bij het maken van onze voorstellen houden we rekening met de verschillende manieren van werken, wonen en consumeren, nieuwe technologieën en milieu-maatschappelijke uitdagingen. Dit om de best mogelijke oplossingen te bieden die aansluiten bij uw behoeften en die van uw klanten.

Download onze Corporate Brochure
Download onze Retail Portfolio
Download onze Retail Brochure

CIJFERS




Dankzij onze lokale aanwezigheid en kennis van de sectoren waarin we werken, zijn we bevoorrechte partner van MKB en grote nationale bedrijven. Onze internationale dekking en het begrijpen van de mondiale uitdagingen maakt ons ook tot een favoriete leverancier voor multinationals. 

25 IS HET AANTAL TÉTRIS KANTOREN VERSPREID OVER EUROPA


Als economisch en sociaal belanghebbende in de verschillende landen waar wij opereren, streeft Tétris naar langdurige relaties met de mensen en bedrijven waarmee wij samen werken. Wij baseren al onze beslissingen op basis van eerlijkheid en integriteit; van onze werknemers verwachten wij dat ze werken op basis van respect. We moedigen hun persoonlijke ontwikkeling aan door middel van life-long trainingsplannen dat ons een wederzijds voordeel oplevert. Wij zijn grote voorstanders van interne mobiliteit en loopbaanontwikkeling.

40% IS HET AANDEEL VAN ONZE OMZET DIE WE BEHALEN BIJ TERUGKERENDE KLANTEN

20% BESPAAR JE GEMIDDELD FINANCIEEL MET ONS TURNKEY MODEL

Ons team

<span class="field-content"><a href="/nl/content/jac-bressers">Jac Bressers </a></span>

Managing Director Netherlands

Jac Bressers

+31 6 50 67 11 32

jbressers@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/diederick-willemsen">Diederick Willemsen </a></span>

Commercial Director Netherlands

Diederick Willemsen

+31 6 51 47 75 41

dwillemsen@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/babette-bouman">Babette Bouman</a></span>

Head of Design | Architect

Babette Bouman

+31 6 43 36 93 59

bbouman@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/jos-vogelaar">Jos Vogelaar</a></span>

Head of Project Management | Project Manager

Jos Vogelaar

+31 (0)6 - 23 57 58 75

jvogelaar@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/christiaan-jan-hoogwerf">Christiaan-Jan Hoogwerf </a></span>

Project Manager

Christiaan-Jan Hoogwerf

cjhoogwerf@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/chr%C3%A9tien-franken">Chrétien Franken </a></span>

Project Manager

Chrétien Franken

cfranken@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/niels-huijsmans">Niels Huijsmans</a></span>

Project Manager

Niels Huijsmans

nhuijsmans@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/rick-hogenes">Rick Hogenes</a></span>

Project Manager

Rick Hogenes

rhogenes@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/didi-brinke">Didi Brinke</a></span>

Project Manager

Didi Brinke

dbrinke@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/yaron-kreykes">Yaron Kreykes</a></span>

Project Manager

Yaron Kreykes

ykreykes@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/chris-blom">CHRIS BLOM</a></span>

Project Manager

CHRIS BLOM

cblom@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/johan-leek">JOHAN LEEK</a></span>

Project Manager

JOHAN LEEK

jleek@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/nico-de-jong">Nico de Jong</a></span>

Project Manager

Nico de Jong

ndejong@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/ivo-wierda">Ivo Wierda</a></span>

Project Manager

Ivo Wierda

iwierda@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/niels-kramer">Niels Kramer </a></span>

Lead Interior architect

Niels Kramer

nkramer@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/desiree-snijders">Desiree Snijders</a></span>

Designer

Desiree Snijders

dsnijders@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/amarinske-douma">AMARINSKE DOUMA</a></span>

Designer

AMARINSKE DOUMA

adouma@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/annemarie-winten">ANNEMARIE WINTEN</a></span>

Designer

ANNEMARIE WINTEN

awinten@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/nick-vriend">Nick Vriend</a></span>

Designer

Nick Vriend

nvriend@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/ian-de-boer">Ian de Boer</a></span>

Space Planner

Ian de Boer

ideboer@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/sara-cantoli">Sara Cantoli</a></span>

Business & Marketing Coordinator

Sara Cantoli

scantoli@tetris-db.com

<span class="field-content"><a href="/nl/content/willemijn-brocades-zaalberg">Willemijn Brocades Zaalberg</a></span>

Team Assistant

Willemijn Brocades Zaalberg

wzaalberg@tetris-db.com